E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Fits Me/ OÜ Massi Miliano

fitsme_logo

Fits.me on virtuaalne riietusruum , mis võimaldab veebipoodidel ületada nende suurimat probleemi: fakti, et internetipoodlejal puudub võimalus ostetavaid riietusesemeid enne ostmist füüsiliselt selga proovida.
Fits.me on võtnud internetist ostjate ‘vale suuruse’ probleemi lahendamiseks kasutusele uuendusliku robotroonikateaduse. Fits.me virtuaalse riietusruumi keskmeks on ‘FitBot’, kõrgetasemeline tehismusklitega robotmannekeen, mis on võimeline jäljendama iga kehatüübi kuju ja suurust – õigupoolest peaaegu 100 000 erinevat kehakuju. Kõikidest olemasolevate kaubamärkide või edasimüüjate andmebaaside loomiseks, riietatakse FitBot igas suuruses riietuse võtmeesemesse. Igat permutatsiooni pildistatakse suurel kiirusel, kõrge lahutusvõime juures, samal ajal, kui FitBot vahetab kiiresti oma tuhandeid erinevaid kehatüüpe.
Seejärel palutakse ostjal, kaubamärgi või edasimüüja lehel, sisestada lihtsalt mõned põhilised mõõdud – pikkus, kaela-, rinna-, vööümbermõõt, käte pikkus – ja Fits.me suudab kuvada riietuseseme pildi, mis vastab täpselt ostja kehakujule. Klient näeb täpselt, kuidas mingi riietusese just tema kehakujul istub ja seda enne internetist ostu tegemist. Fits.me annab soovitusi suuruse kohta ja edastab kliendile isegi hoiatusi, näidates, kus valitud riietusese võib seljas halvasti istuda.

 

Massi Miliano OÜ
Paadi 4-4, Tallinn
Fits.me Tartu stuudio
Soola 8, III korrus
Tartu 51013
E-post: info@fits.me
fits.me