E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Eesti ehtedisaini uus tulemine Goldtime kaupluses 17. märtsil

 

Kevad toob Goldtime kaupluse Eesti disainioaasi uued kevadekuulutajad. Klientide soovidele vastu tulles oleme rikastanud Eesti ehtedisaini valikut põnevate ehetega Monquerilt ning New Vintage by Krissilt. Ootame Sind uute toodete tutvumisõhtule, mis toimub 17. märtsil kell 21 Tasku moegala Fashion Meets Fantasy raames!

Kõikide vahel, kes 17. märtsi õhtul täidavad Goldtime kaupluses loosikupongi (see ei eelda Sinult ostu tegemist), loositakse välja ehteid Monquérilt ja New Vintage by Krissilt!

Looduses leiduvad vormid korduvad mitmel erineval viisil, alates maapinna kumerustest vee laineteni ja lõpetades nahal olevatest kortsudest plisseerideni riietuses. Monquér usub, et universumis on kõik omavahel seotud ning eesmärk on tabada seoseid ning ilusaid hetki, mis ei ole nii ilmsed ja koheselt märgatavad. Disainer Kateryna Pishon ei näe asju kunagi täpselt sellisena nagu nad on, vaid kohandab ja kujundab looduses leiduvat talle omase moega.

Eestimaise ehtebrändi Monquér loomingut iseloomustab ruumilisus ning puhtad jooned. Mõeldes läbi iga väiksemagi detaili, ei ole loodud ehetes midagi üleliigset. Disainer on ehteid disainides ja materjale valides pidanud silmas eelkõige kvaliteeti. Ehted on valmistatud hõbedast, mis kaetakse valge või musta roodiumi või 14K kullaga. Samuti lisavad ehetele omapära erinevad poolvääriskivid ning mere- ja mageveepärlid, mille päritolu ja kvaliteet on teada ning kontrollitud.

Brändi autor ja disainer Kateryna on omandanud erialase hariduse Eesti Kunstiakadeemias ning täiendanud end Antwerpi mainekas ülikoolis Royal Academy of Fine Arts Antwerp.

Monquer_imagomonquer_balloons

 

New Vintage by Kriss on bränd, mis loob stiilseid, kantavaid ja väikese “kiiksuga” ehteid iseseisvale ja isepäisele naisele. Algusest peale on nad julgustanud naisi unistama suurelt, unustama reeglid ning elama täiega.  Ja loomulikult armastavad nad ilusaid kive, eriti neid, mis on natuke tahumata ja nurgelised.

Inspiratsiooni disaini või kollektsiooni jaoks leiab brändi disainer Kriss Eglite väga erinevatest allikatest. “Vahel annab esmase tõuke kivimi lugu, välimus; teisel korral on selleks hoopis väga praktiline vajadus mõne kindla riietumisstiili juurde leida täpselt õige aksessuaar või on hoopis mõni emotsioon, mida tunnen, et tahan ka teistega jagada.” Samuti annavad Krissile inspiratsiooni ägedad naised, unistused ja mälestused.

NVBK tooteid armastavad naised, kes on stiilsed vabad hinged, nad  võtavad elult kõik mis võtta annab. Omanäolised, enesekindlad, armastavad reisida ja palju suhelda – ühesõnaga  annavad palju ja ka nõuavad palju. Lisaks nüüd ka Goldtime kaupustele saab NVBK tooteid osta veel  Itaaliast, Taanist, Rootsist, Saksamaalt, Israelist, Prantsusmaalt, AÜE (Dubaist), Uus-Meremaalt, Soomest ja muidugi Lätist, Leedust.

NV Girls Rule The World!

nvbk1