E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Eesti maitsed Taskus 17. veebruaril

 

Laupäeval, 17. veebruaril kell 11-16 on Tasku kodumaiste maitseelamuste päralt! Oled oodatud sellest suurest toidupeost osa saama ja oma kodusele peolauale head ja paremat varuma! Meeleolukat toidupidu juhib Ragnar Kekkonen. 

❖ Tasku esimese korruse aatriumis tervitab meid külluslik Ehtsa Talutoidu turg väiketootjate rikkaliku tootevalikuga. Lettidel on lai valik erinevaid kanepiseemne- ja astelpajutooted, naturaalne õunamahl, kastmed ja krehvtised küüslaugud, suitsuliha- ja kalatooted, käsitööõlu ja kodune kali, kitsejuustutooted, kuivatatud õunad, hallitus-, aroomi- ja toorjuustud, sibulad ja sibulamoos, hapukurk ja lai valik hoidiseid, rukkileib ja värske hapukapsas.

Suu teevad magusaks ehtsad vanakooli vahvlid, erinevad meesegud, marjadest valmistatud maiused ja tervislikud küpsised!

❖ Üheks päevaks seab end Taskus sisse ka Tartu turuhoone pop-up turg koos legendaarsete kauplejatega! Maitsmis- ja ostmisrõõmu pakuvad Luuna Pagari küpsetised, Pilvi Suurmäe lihatooted, Pjotr Kajalini hapukurk ja -kapsas, Vaikna kalatooted ja Andre Farmi juustud.

❖ Kolmel täistunnil, kell 12, 13 ja 14 toimub Tartu Turu teemaline viktoriin ja õigete vastuste eest on võimalik võita värsket turukraami!

❖ Kell 12-14 tutvustab Juustuvabrik meile Tasku aatriumis sinimustvalget! Saame maitsta põnevat sinimustvalget juustuvalikut ja Vana-Tallinna likööris laagerdunud Old Reval juustu, mis on ideaalsed suupisted sinu peolauale!

❖ Kell 14 toimub raamatu „Soodsad tervislikud toidud“ esitlus Rahva Raamatus. Mõlemad raamatu autorid on meile tuttavad telekraanilt: Kati Lehepuu osales saates “Eesti parim pagar 2015” ja Jane Ardoja osales edukalt saates “Parim maitse”. Elurõõmsate kodukokkade raamatust leiad 50 lihtsat ja maitsvat retsepti, mille abil enese ja oma lähedaste kõhtude eest hõlpsamini ja tervisesõbralikumalt hoolt kanda.

❖ Tule proovi ka Cookbookis vabariigi sünnipäevale pühendatud pakkumist! Räimed kahel viisil krõbeda kartuli, punapeedi-kodujuustu salati ja tillimajoneesiga 7,50 € ja kamakreemikook murakamoosi, värskete marjade ja krõbedate soolakaramelli pärlitega 3,50 €. Ostes komplektina on hind 10 €. Pakkumine kehtib terve veebruarikuu.

tasku_maitsed_FB_event_1920x1008px