E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Moe Jõul: mood veedab jõulud Taskus

 

Mood veedab jõulud Taskus ja moe jõul möödub ka sinu detsembrikuu säravalt ja rõõmsalt! 

Sära aastalõpupidudel

Peoks valmistudes kutsu appi stiilinõustaja! Kahetunnine professionaalne nõustamine maksab 20 € – loe lähemalt ja registreeru nõustamisele Tasku kodulehel. Jumestusaegu broneerivad Make Up Store ja The Body Shop ning pidulikud soengud valmivad Duglas Juuksurisalongis.

Neljapäeval, 14. detsembril ootame Sind kauplusesse Make Up Store, sest kell 17.30 tutvustavad meigikunstnikud uusi jumestustrende ja põnevaid tooteid. Kõikide ostjate vahel loositakse välja Tri Glam highlighter. Kingituste pakkimine kaupluses Make Up Store on 14. detsembril tasuta.

 Soeta kingitusi

Lisaks Tasku ostukohtades leiduvale kingivalikule ootame sind Tasku aatriumisse jõulumüükidele, mis toimuvad neljal esimesel detsembrikuu nädalalõpul reedeti kell 12-18 ja laupäeviti kell 12-16. Pane tähele, et jõulumüükidel osalejad on nädalalõppudel erinevad ja kõige suuremad jõulumüügid toimuvad 8.-9. ja 16.-17. detsembril.

Kui soovid kingisaajal endal lasta valikuid teha, saad Tasku infoletist soetada 10 € väärtusega Tasku rahasid ja ka stiilinõustamise kinkekaarte hinnaga 20 €. Elamuste kinkimiseks sea sammud Kingitus.ee müügipunkti.

Paki kingitusi

Tasku aatriumis pakivad nopenäpud kauneid kingipakkejärgmistel aegadel:
7.-17. detsember E-L kell 12-19 ja P kell 12-18
18.-23. detsember kell 10-20
24. detsember kell 10-18
20.-24. detsembril on Taskust soetatud üle 40 € väärtuses kingituste pakkimine Tasku aatriumis asuvas pakkeletis ostutšeki alusel tasuta!

Kingitusi saab pakkida ka Jardini lillepoes. Kinkekotid on müügil Jardinis, Rahva Raamatus, Rimi toidupoes ja valik kinkekarpe Expressionsi kaupluses.

 Kohtu jõuluvanaga

Jõuluvana on Taskus 8.-9. detsembril, 15.-16. detsembril ja 22.-23. detsembril reedeti kell 15-18 ja laupäeviti kell 12-15. Tule ja sosista jõulumehele oma salajane jõulusoov või tee jõulusalmi peaproov.

Jõuluvana teeb Taskust ka live-ülekandeid! Hoia Facebookis silm peal lehel Jõuluvana Livestream.

 Kohtu põnevate autoritega

Rahva Raamatus toimuvad detsembrikuus järgmised esitlused:

Reedel, 1. detsembril kell 18 Raija Lydeckeni “Värvivapustus”
Laupäeval, 2. detsembril kell 13 Ott Kiivikase „Visa hing. Ott Kiivikas“
Pühapäeval, 3. detsembril kell 13 Katrin Siska „Rõõm toidust. Püsi terve, energiline ja sale“
Reedel, 8. detsembril kell 18 Jaak Juske „Sada põnevat lugu Eesti Vabariigist“

 Kuula laululapsi

Meile esinevad laupäeval, 16. detsembril kell 13 Laulupesa laululapsed. Telli aatriumikohvikust Caffeinest kuum kakao või vürtsine jõulujook ja lase laste laulul hingele pai teha.

 Tee heategu

Detsembrikuu lõpuni on Tasku infoletis ja paljudes Tasku ostukohtades müügil heategevuslik märkmepaberikomplekt hinnaga 1 €, mille ostuga toetad Kiusamisvaba Kooli programmi rakendamist Tartu koolides. Loe lähemalt meie iga-aastasest heategevuslikust projektist siit.

 Saa inspiratsiooni 

Hoia silm peal Tasku Facebookil ja Instragramil, sest seal jagame sinuga ideid jõulupeokomplektideks ja kingitusteks.

Ja tunne rõõmu! 

tasku_joul_2016_ekraan_1080x1920px