E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Moe Jõul – mood veedab oma jõulud Taskus

 

Mood veedab jõulud Taskus ja moe jõul möödub ka sinu detsembrikuu säravalt ja rõõmsalt! 

♥ Moe jõul paremasse vormi

Tee oma jõuluostud 12.-24. detsembril Taskus, sest ostjate vahel loosime välja 3 MyFitnessi stardipaketti, 3 Tasku stiilipaketti ja teisi moekaid auhindu. Loe lähemalt siit.

Saa inspiratsiooni 

Oleme loonud valiku komplekte aastalõpupidudeks. Ikka selleks, et sul oleks lihtne šnitti võtta! Jõunumbrite asemel teevad ilunumbreid kergejõustiklane Õilme Võro, jalgrattur Kärolin Varblane ja jalgpallur Kevin Rääbis. Vaata kataloogi siin. Hoia silm peal ka Tasku Facebookil ja Instragramil, sest seal hakkame jagama sinuga väärt kingiideid.

♥ Sära jõulupeol

Peoks valmistudes kutsu appi stiilinõustaja! Jumestusaegu broneerivad Make Up Store ja The Body Shop ning pidulikud soengud valmivad kiiresti Duglas Juuksurisalongis.

♥ Soeta kingitusi

Lisaks Tasku ostukohtades leiduvale kingivalikule ootame sind Tasku aatriumisse jõulumüükidele, mis toimuvad kolmel esimesel detsembrikuu nädalalõpul reedeti kell 12-19 ja laupäeviti kell 11-16. Igal nädalalõpul on stangedel ja lettidel midagi uut avastada!

Juhuks, kui soovid kingisaajal endal lasta valikuid teha, on Tasku infoletis müügil 10 € väärtusega Tasku rahad ja stiilinõustamise kinkekaardid. Elamuste kinkimiseks sea sammud Kingitus.ee müügipunkti.

♥ Kingipakid eriliseks

Tasku aatriumis pakitakse kingitusi 1.-24. detsembrini. Kuni 18. detsembrini on nobenäpud kohal esmaspäevast laupäevani kell 12-19 ja pühapäeviti kell 12-18. Alates 19. detsembrist on pakkelett avatud keskusega samadel aegadel ning 24. detsembril kuni kella 17ni. PS! 19.-24. detsembril on Taskust soetatud üle 40 € väärtuses kingituste pakkimine ostutšeki alusel tasuta!

Kingitusi saab pakkida ka Jardini lillepoes. Kinkekotid on müügil Jardinis, Rahva Raamatus, Rimi toidupoes ja valik kinkekarpe Expressionsi kaupluses.

♥ Kohtu jõuluvanaga

Jõuluvana on Taskus kolmel esimesel detsembrikuu nädalalõpul reedeti kell 16-19 ja laupäeviti kell 12-15. Tule ja sosista jõulumehele oma salajane jõulusoov ja tee jõulusalmi peaproov! Fotograafi poolt tehtud fotod avaldame Tasku Facebooki lehel.

♥ Kuula laululapsi

Telli aatriumikohvikust Caffeinest kuum kakao või vürtsine jõulujook ja lase laste laulul hingele pai teha. Meile esinevad:

laupäeval, 3. detsembril kell 12 ja kell 14 Fa-Diees
laupäeval, 10. detsembril kell 13 Fredyke huvikool
laupäeval, 17. detsembril kell 13 Laulupesa

♥ Tee heategu

Detsembrikuu lõpuni on Tasku infoletis ja paljudes Tasku ostukohtades müügil heategevuslik helkur hinnaga 1 €, mille ostuga toetad Kiusamisvaba Kooli programmi rakendamist Tartu koolides. Loe lähemalt meie iga-aastasest heategevuslikust projektist siit.

♥ Ja tunne rõõmu! 

tasku_joul_2016_ekraan_1080x1920px