E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Moejaht Taskus – vaata stiilinippe!

Tasku_MJ_2017_FB_820x312px
Moejaht on alanud! Tasku ostukohad rõõmustavad meid mahlakate sügiskollektsioonidega ja siia lehele ootame kõiki trendikütte stiilinõuandeid noppima.

◈ Alustame põhilisest – Sinu baasgarderoobist! Stilist Katrin Kirsipuu näitab, kuidas hästi toimiv baasgarderoob annab Sulle võimaluse vähestest esemetest luua lugematul hulgal erinevaid komplekte. Baasgarderoobi loomine on imelihtne, kui teed endale ülevaate, millised esemed Sul juba olemas on, mis vajaksid väljavahetamist ja mis on puudu. Vaata video ära ja sea eesmärgiks oma garderoob sama hästi toimima panna.

◈ Selle sügise trendikas moesaak on mänglevalt punane, helkivalt metalne, tikanditerohke ja ootab omaksvõtmist just selliselt, nagu Sulle kõige meelepärasem on! Järgmises videos jagab Katrin Kirsipuu meiega trende moelavadelt. Vaata järele, milliseid neist võiksid Sina oma baasgarderoobiga sobitada.

Kui sead sammud Taskusse uute kingade järele, siis pea meeles, et enda mugavuse ohverdamine igal juhul moes ei ole! Mugav king ei ole aga tingimata igav king. Katrin Kirsipuu tutvustab sügise jalatsimoodi ja näitab, mida võiks kanda tänaval, kontoris või pidulikul üritusel.

Pesu on küll enamasti riiete alla varju jääv, aga siiski oluline osa meie garderoobist, sest mugav pesu loob hea enesetunde ja ilus pesu tõstab enesekindlust. Katrin Kirsipuu räägib, kuidas peaks pesu sobitama oma igapäevaste tegevustega ja mida pesu valimisel silmas pidada. Kindlasti lase pesutoodete valikul ka klienditeenindajal endale nõu ja soovitusi jagada!

Ootame Sind peatselt tagasi, sest igal järgmisel nädalal avaldame uue video. Oled uuendustega kursis, kui jälgid meid ka Facebookis ja Instagramis.

Kui soovid, et stilist aitaks Sul oma professionaalse pilguga valikuid teha, registreeru Katrin Kirsipuu juurde stiilinõustamisele.

Stiilset moejahti!