E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Mikko Leo Selg’i näitus “Eesti rannad ja rannavalvurid” Tasku aatriumis

 

Märtsis näeb Tasku keskuses 18-aastase fotograafi Mikko Leo Selg’i näitust “Eesti rannad ja rannavalvurid”.

Noor fotograaf tutvustas 2016. aastal ennast turvaettevõttele G4S Eesti, kes tellis esmalt mõned proovifotod. Need avaldasid muljet ja nii pakkuski ettevõte jäädvustada Eesti rannad ja seal töötavad G4S rannavalvurid. “See teema köitis mind niivõrd, et lõpuks külastasin 13 randa üle Eesti,” ütleb Mikko. “Minu fotonäitus räägib üürikesest Eesti suvest – inimestest, kes seda naudivad ja inimestest, kes hoolitsevad nautlejate turvalisuse eest,” räägib näituse autor Mikko.

Fotograafiaga hakkas Mikko aktiivselt tegelema kaheksandast eluaastast kui sai oma esimese filmikaamera. Aasta pärast saavutas ta juba esimese võidu Eesti Looduse Aasta Foto konkursil (kategoorias “Inimene ja loodus” laste arvestuses I koht).

“Pildistamine on minu jaoks viis hetkede kaasa võtmiseks. Need hetked on jäädvustatud minu vaatenurgast ja saan neid jagada terve maailmaga,” räägib Mikko oma hobist.

Fotonäitus “Eesti rannad ja rannavalvurid” on Tasku keskuses üleval 2.-23. märts. Varasemalt oli fotonäitus üleval Tallinnas Viru Keskuses.

1_Fotonäitus Eesti randadest ja rannavalvest, Mikko Leo Selg