E-L 10.00 - 21.00, P 10.00 - 18.00

Vabane Autlo äpiga parkimispiletist

 

Tasku parkimismajas ja nullkorruse parklas saad nüüd mugavalt parkida Autlo äppi kasutades ja siseneda parklasse ilma parkimispiletit võtmata. Parkimise tasu lisatakse Sinu igakuisele mobiiliarvele. 

Laadides alla Autlo rakenduse ning sisestades esmasel seadistusel auto registreerimisnumbri on võimalik koheselt teenust kasutama asuda. Tasku parklasse sisenedes avaneb tõkkepuu automaatselt ja tasu arvestus lõppeb parklast väljudes. Äpp annab parklast väljumisel Sulle sellest ka märku, saates teavituse Sinu mobiilile.

Mugavama parkimisteenuse kasutamiseks:

• Lae oma mobiiltelefonis alla Autlo äpp ja registreeri kasutaja
• Tasku parklasse sõites tuvastatakse sõiduk vastavate kaamerate abil numbrituvastuse järgi  ja tõkkepuud avanevad automaatselt – parkimispiletit võtta vaja ei ole!
• Parkimise tasu lisatakse igakuisele mobiiliarvele. 

Kui Sinu parkimisaeg on kuni 1 tund, on parkimine Sulle tasuta – lisatasusid ei rakendu. Kuna aga Autlo äpi puhul on tegemist mobiilse parkimisega, siis lisandub alates teisest tunnist (ehk alates tasulisest parkimisajast) parkimistasule ka parkimise alustamise tasu 32 senti.

Pane tähele, et numbrituvastus toimib puhta ja selgelt loetava registreerimismärgi puhul. Kui numbrituvastus numbrit ära ei tuvasta, st tõkkepuu 3 sekundi jooksul ei avane, siis:

• Sissesõidul tuleb võtta tõkkepuu terminalist pilet ja tasuda hiljem makseautomaadis.
• Kui sissesõit toimis, aga väljasõidul värav 3 sekundiga ei avane, ava Autlo äpp ning vajuta nuppu „Ava väljasõidu värav“.
• Kui sissesõit toimis, aga väljasõidul värav 3 sekundiga ei avane ning telefoni aku on tühi, siis vajuta tõkkepuu terminalil olevat abinuppu ning parkla klienditeenindus avab tõkkepuu ja lõpetab makse.

Numbrituvastusega parkimine on innovaatiline lahendus, mille on välja arendanud ettevõtete Autlo ja EuroPark meeskonnad, et pakkuda EuroPark parklates parkijatele võimalikult mugavat parkimiskogemust.

europark_autlo_1