Anime ja Jaapani kultuuri fännide rõõmuks laienes Tasku Anix senisest suuremale pinnale ja avas lisaks kauplusele ka kohviku, kust saab maailmakuulsat mulliteed.

Anixi kohvikust leiab põnevaid ja maitsvaid jooke – näiteks mulliteed, mis on nii tapiokast kui ka puuviljamahlast valmistatud või täidetud pallikestega. Lisaks saab maitsta eestlastele juba üsna tuntud matchat ning taro jooki, mis tehakse Aasias, Aafrikas ja Okeaanias kasvavast lillat värvi juurvilja pulbrist.

Mullitee ehk bubble tea võib inimesi tihti viia mõttele, et tegu on gaseeritud joogiga, kuid tegelikult on joogi võlu maitsvates pallikestes. Mulliteed on võimalik Anixi kohvikust tellida mitut erinevat sorti – tapioka boba pallikesed valmivad tapioka taimest ja on värvuselt mustad, tekstuurilt tihkemad. Puuviljapallikesed on aga ümbritsetud õrna želee-sarnase ümbrisega ja täidetud puuviljamahlaga ning neid pallikesi saab suus kergesti katki teha ja sellest tuleneb ka nimetus popping boba.

Anixi kohviku külastajate lemmikuks on maasikamaitselise teega fruit bubble tee. Kusjuures ka Anixi enda tööpere soovitab esmakordsel külastajal proovida just puuvilja mulliteed, sest selle joogiga lihtsalt ei saa mööda panna!