Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-22
Turu 2, Tartu
Raamatud / Vaba aeg

Rahva Raamat

Asukoht keskuses
2. korrus
E-L 10-21, P 10-18
email
Kristina.Mentsikainen@rahvaraamat.ee

Rahva Raamatu esinduskauplus Taskus pakub lisaks ulatuslikule raamatuvalikule ka omalaadse sisekujundusega meelelahutuskeskkonda. Siserõdu ja hubased istekohad muudavad kahel tasandil paikneva kaupluse igale raamatusõbrale meeldivaks paigaks, kus võib segamatult raamatuid lehitsedes aega veeta.

Lisaks laiale valikule eestikeelsetele raamatutele leiab kauplusest suure valiku inglis- ja venekeelset kirjandust, kooli- ja kunstitarbeid ning lauamänge. Samuti on kauplusesse oodatud muusika- ja filmisõbrad, kes leiavad unikaalse valiku vinüülplaate, CD-sid ja DVD-sid.

Püsikliendi soodustus

Rahva Raamatu püsikliendil on kasud sees! Rahva Raamatu püsiklient saab: kogutud punktide eest kingituseks kinkekaarte, sünnipäevasoodustust -10% ja eksklusiivseid sooduspakkumisi. Liitumine kaupluses TASUTA (isikukoodi ja e-posti aadressiga), kliendikaardiks saab ID-kaart.

Taskule meeldib

Rahva Raamatust leiad nii palju põnevat - kingitused igaks tähtpäevaks, alati uusima valiku kirjandusteoseid ning eriti põnevad kohvilaua raamatud ja -nõud, mida mujalt ei saa!

Sünnipäevalapse eri

Rahva Raamatu püsikliendile on sünnipäevanädalal hinnad 10% soodsamad (v.a kampaaniatooted, tehnika ja kinkekaardid). Sünnipäevanädala allahindlus kehtib sünnipäeval ning 3 päeva varem ja hiljem.

Aktiivsed pakkumised

12.09 - 25.09
Raamatud / Vaba aeg
Rahva Raamat

Suurepärane võimalus raamatusõpradele! Rahva Raamatus on käimas kampaania Hinnad loevad, mille raames on 12.-25.09 kampaaniaraamatute hinnad vaid 1-10 €.