Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Sport
Teenused
4. korrus
24/7

Gym! on ööpäevaringselt avatud iseteeninduslik jõusaal. Treeni palju jaksad vaid 19 € eest kuus!

  • Vormista oma liitumine kodulehel www.gymeesti.ee ja laadi telefoni mobiilirakendus nimega Gym Eesti (liitumise link on ka äpis olemas). Kui sa ei soovi kohe 12-kuulist siduvat lepingut sõlmida (19 €/kuu), saad ka proovitrenni tulla, soetades 3 päeva pääsme hinnaga 9.95 €. Ka proovitrenni tulemiseks on aga tarvis oma telefoni äpp laadida.
  • Klubisse sisenemiseks ava Gym Eesti äpp, genereeri äpis QR-kood ja näita seda võre küljes olevasse lugejasse. Helisignaali peale sisene.
  • Riietusruumi kapi sulgemiseks kasuta tabalukku. Kui sul oma isiklikku tabalukku ei ole, saad selle soetada jõusaali sissepääsu juures olevast müügiautomaadist.
  • Enne klubikülastust tutvu ka Gym Eesti jõusaali sisekorraeeskirjadega: tinyurl.com/gymeesti-sisekorraeeskirjad
  •  Gym! on avatud 24/7. Kõik Tasku sissepääsud on avatud iga päev kell 8-22. Väljaspool neid kellaaegu pääseb klubisse (ja keskusest välja) Turu tänava peaukse lähedal asuva eraldi sissepääsu kaudu või keskuse 0-korruse parklast.

Oma liikmelisusega saad soovi korral külastada ka Veeriku klubi ja kõiki teisi Gym!i klubisid. Äpp annab sulle ka reaalajas infot, kui palju parasjagu mis tahes klubis treenijaid on. Mõnusaid trennielamusi!

Taskule meeldib

Tasku Gym!i teeb unikaalseks külastajatele avatud südalinnavaatega päikseline rõdu ja lounge ala klubi sissepääsus.

Aktiivsed pakkumised

28.05 - 30.06
Sport
Teenused
Gym!

Alusta kohe ja treeni suve lõpuni 9.5€/kuu!* *Liitudes Gym'i ''Elustiil'' paketiga treenid terve suve 9,5€/kuu. Tutvu tingimustega kodulehel: www.gymeesti.ee Pakkumine kehtib kuni 30.06.