Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu

Tartu elustiili suunanäitaja

Tartu südalinnas asuv 2008. aastal avatud Tasku kaubanduskeskus on esimene omataoline multifunktsionaalne keskus Eestis. Meie visioon on ühes oma koosluse, toote- ja teenusevalikuga, võimaluste ja sünergiaga olla Tartu elustiili suunanäitaja.

Oleme Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 ametlik koostööpartner. Taskus on avatud Tartu 2024 infolett ning edastame uhkusega Euroopa kultuuripealinna sõnumeid.

Tutvu kultuuripealinna programmiga siin: tartu2024.ee/programm

Põnevaid Tartu 2024 meeneid saad osta Tasku infoletist, Sokisahtli kaupluses või veebilehelt 2024tartu.100kingitust.ee

#tartu2024 #taskukeskus #artsofsurvival

Tasku asub maailma parimas linnas

Tartu südames asuv Tasku kaubanduskeskus on esimene omataoline multifunktsionaalne keskus Eestis, mis tõi ühe katuse alla ostu- ja teeninduskohad, meelelahutuse, kaasaegse meditsiinikeskuse ja A-klassi büroopinnad, olles sealjuures ühest küljest ühendatud Tartu bussijaamaga ning Emajõe poolt galeriiga ühendatud Tartu suurima hotelliga Dorpat.

Tartu vaimust kantuna panime 2010. aastal aluse Tartu Teerajajate Alleele, mis Tasku kõrvalt Emajõe suunas lookleb. Kas oskad arvata, kellele kuuluvad esimesed jalajäljed sel alleel?

Tasku kuulub Estiko Gruppi

Estiko on Eesti kapitalil põhinev peamiselt Tartus tegutsevate ettevõtete grupp. Estiko peamised tegevusalad on kinnisvara arendamine ja haldamine, pakendite ja pakkematerjalide tootmine, majutusteenuse pakkumine ning energiatootmine.

Kuulume uhkusega samasse gruppi meie sõsarettevõtetega: Lydia Hotell ja restoran Hõlm, hotell Dorpat ja Herb Spa, Estiko-Plastar, Estiko Energia, Kesklinna Keskus, Novapolis, Sisustus E Kaubamaja jt.

Estiko Grupi veebileht

Ligi 50 ostu- ja teeninduskohta

Taskust leiab ligi 50 ostukohta ja teiste seas ka mitmeid Tartu linnas unikaalseid kauplusi: moebrändid Mango, Gant, Mohito, House, spordipood Nike Outlet, kingakauplus CCC, pesupood Change, ilubränd The Body Shop ja sisustuspood Hemtex. Raamatusõpru rõõmustab hubase atmosfääriga Rahva Raamat.

Tutvu ostukohtadega

Erinäolised toidukohad mõnusaks ajaveetmiseks

Hea söök paneb alati südame laulma. Meie juurest leiad maailma maitseid, mis algavad Ameerikast, viivad sind vahepeal Itaaliasse, teevad põike Jaapanis ning pakuvad ka äratundmisrõõmu kohaliku pubikultuuri näol.

Uudista toidukohti Tasku esimesel, teisel ja neljandal korrusel. Nii mõneski neist avaneb parim vaade Tartu südalinnale!

Avasta toidukohti

Igapäevane inspiratsioon õnnetundeks

Meie kõigi jaoks peitub õnn erinevates asjades, kuid üks on kindel – sulle sobivas elustiilis peitub sinu õnneliku elu võti. Taskus oleme seda meelt, et Tartu on meie elu stiil!

Meile meeldib olla autentne, rääkida teemadel, mis meile korda lähevad ja aktuaalsed on, inspireerida ja harida, vaimustuda ja vaimukad olla, ennast proovile panna ja loomingulised olla. Teeme seda koos Tasku toredate ostukohtade ja tublide koostööpartneritega, kellega koos anname panuse, et saaksid ka endale kujundada elustiili, mis sulle rõõmu teeb. Olgu see lugemis- või trennielamus, toidu- või ostuelamus, värsked õied vaasis või uus pehme voodipesu – õnneks ei ole palju vaja! Igapäevast inspiratsiooni jagame Tasku sotsiaalmeediakanalites ja uudiskirjades.

Jälgi Taskut Instagramis

Teeme koos rohelisi tegusid

Tasku keskuse rohelised teod ulatuvad tagasi aastasse 2018, mil rajati Tasku katusele päikesepark 560 paneeliga. Tegemist oli esimese Estiko Grupi poolt avatud päikeseelektrijaamaga.

2021. aastal avasime Taskus uuskasutuskapi, millega aitame keskkonda hoida ja kogukonda toetada – kõik kappi annetatud esemed jõuavad taas ringlusesse tänu Tartu Uuskasutuskeskuse kauplustele.

Ka oma igapäevases tegevuses püüame jätkusuutlikult toimida ja sellega eeskujuks olla: taaskasutame materjale, korduvkasutame Tasku keskuse kinkekaarte, sorteerime prügi, trükime taaskasutatud paberile, soosime kergliiklusvahendite kasutamist ja oleme keskuse üldaladele toonud elustaimed. Usume, et väikeste sammudega saab korda saata suuri tegusid.

Hoolivus

Hoolime oma külastajate heaolust, oma koostööpartnerite edust, Tartu linna käekäigust ja looduskeskkonnast, kus kõigil on hea elada. Soovime, et kõik tunneksid, et nad on Taskusse oodatud ja siin hoitud.

Loovus

Soovime teha asju uutmoodi, pidevalt areneda ja leida lahendusi väljakutsetele.

Ühistunne

Meie südameasi on see, et keskuses töötavad inimesed tunneksid end hoituna ja väärtusliku osana Tasku keskuse kogukonnast.

Positiivsus

Juhime Tasku keskust rõõmu ja entusiasmiga – päriselt!

Professionaalsus

Loome ja arendame Tasku keskust koos väga paljude ettevõtetega, kellele soovime olla hinnatud koostööpartneriks

Tasku väärtused