Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu

Oled alati oodatud!

Tartu vaimus ajame Taskus oma südameasja ja loome iga päev unikaalset ostu-, töö- ja vaba aja veetmise keskkonda. Olgu see aeg, mis sa meiega veedad, vaid põgus hetk sinu päevast, mil oled teel ühest kohast teise, mõnus tujutõstev ostuelamus või hoopis sinu rutiinselt armas argipäev, igal juhul tea – meil on rõõm sind näha ja oled alati oodatud!

Ostukohad

E-L 10-21
P 10-18

Tasku infolett

E-R 9.30-17.30
Lõunapaus 12.30-13.00

Asukoht

Turu 2, 51004 Tartu

Kontakt

info@tasku.ee
+372 731 22 11

Vanema-lapse tuba

Emad-isad koos beebide ja väikelastega, see ruum Taskus on teile!

1. korrusel pangaautomaatide paremal küljel asub vaikne ja avar vanema-lapse tuba, kuhu on võimalik ka vankriga siseneda. Ruumis on mähkimislaud, kõrge segistiga kraanikauss ja eraldatud nurk toolidega. Lisaks leiab vanema-lapse toast ka tualeti koos lastele sobiliku prill-lauaga.

Vanema-lapse toa kasutamine on peredele tasuta. Sisenemiseks palume vajutada ukse kõrval asuvat nuppu.

Mängutuba
Pereparkla
Uuskasutuskapp
Rõivaste puhastus

Tualetid

Tualetid asuvad keskuse 1. korrusel pangaautomaatide kõrval ja 2. korrusel liftide vahetus läheduses. Tualetid on tasulised (0.30 €), maksta saab nii sularahas kui ka viipemaksega. Invatualetid asuvad 1. korrusel Uuskasutuskapi vahetus läheduses ja 2. korrusel. Invatualettide kasutamine on tasuta.

Pakiautomaadid

Omniva, DPD ja Venipaki pakiautomaadid asuvad bussijaamapoolse väljapääsu õuealal ja Itella Smartpost automaat asub peauksest paremal koridoris liftide ees.

Lähim pakihoid

Lähim pakihoid asub Tartu Bussijaamas, kus pakihoiu teenust pakub Cargobus. Täpsemate teenuste ja hinnakirjaga saab tutvuda siit. Cargobusi terminal on avatud E-R 7.30-20, L 8-16, P 9-16.

Pangaautomaadid

Tasku 1. korruse tualettide kõrval asuvad Swedbank ja SEB pangaautomaadid.

Meie juurde on lihtne tulla!

Jalgsi

Asume Tartu südalinnas aadressil Turu 2, Tartu. Keskusesse pääseb läbi viie sissepääsu, mis asuvad Turu ja Soola tänaval, Dorpati hotelli poolsel küljel, Rahu silla kõrval ja keskuse bussijaama poolsel siseõuel.

Autoga

Tasku parkimismaja ja nullkorruse parkla on külastajatele avatud 24/7. Kokku on keskuses ligi 500 parkimiskohta ning esimene tund parkimist on tasuta.

Taskus on ühe ööpäeva parkimine südalinna soodsaim – 10 €.

Rattaga

Tartus on kõik 10-minutilise rattasõidu kaugusel, seega jõuad meie juurde mugavalt ka jalgrattaga. Keskuse ümbrusest leiab hulgaliselt rattahoidjaid ning Tasku ees Turu tänaval asub ka Tartu rattaringluse Soola-nimeline  parkla.

Ühistranspordiga

Keskuse ees asub Soola peatus, kus peatuvad bussid nr 6, 7, 13 ja 25. Soola tänava peatusest üle tee asub peatus nimega Soola 1, kus peatub lisaks ka ööliin nr 21.

Tasku keskuse kõrval asub Tartu bussijaam, mis teenendab nii maakonna- ja linnade vahelisi kui ka rahvusvahelisi bussiliine.

Erivajadustega külastaja

Anname endast parima, et meie juures tunneksid end hästi kõik külastajad. Tasku 1. korrusel Uuskasutuskapi vahetus läheduses ning 2. korrusel liftide läheduses asuvad tasuta invatualetid. Igal parkla korrusel asuvad ka märgistusega invaparkimiskohad.

Tutvu majaplaaniga