Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu

Südalinna soodsaim parkimismaja

Taskus on 1. tund parkimist tasuta ja 24 h parkimise hind ööpäevaringselt avatud parklas on 10 €.

Hinnakiri ja tasumine

  • Tasku keskuses on esimene tund parkimist tasuta (v.a öisel ajal keldriparklas), iga järgmine alustatud tund maksab 1,5 € ja parkides 8-24 h, arvestatakse parkimistasuks ühe päeva hind 10 €.
  • 24 h parkimine maksab 10 €, 24 tunni täitudes maksab iga järgnev alustatud tund 1,5 € (kuni 8. tunnini, millest alates arvestatakse parkimise eest taas päevahinnana 10 €).
  • Ööpäevaringne kuukaart maksab 120 €/kuu, parkimiskaardi saab tellida elektrooniliselt EuroPark Estonia kodulehelt (vali parkimisalaks Tasku Parkimismaja).
  • Kaotatud pileti tasu on 16 €.
  • Parkimise eest saab tasuda makseautomaadis sularaha ja pangakaardiga või mobiiliga. Makseautomaadid asuvad igal parklakorrusel.

Parkimine

Tasku 2.-4. korruse parkla ja keldriparkla on avatud 24 h.

Korrusparkla sissesõidud on Riia-Turu ristmikul ja Soola tänaval Dorpati hotelli kõrval. Väljasõit on Soola ja Vana-Turu tänavatele.

Keldrikorruse parkla sisse- ja väljasõit on Soola tänavalt. Kell 21-07 on Tasku keldrikorrusel parkimine 15 minutit tasuta, iga järgnev alustatud tund maksab 1,5 €.

Ajavahemikul kell 23-07 saab keskusest jalgsi väljuda vaid Turu tänava poolse väljapääsu kaudu, mis asub keskuse 1. korrusel. Kell 23-07 saab keskusesse jalgsi siseneda samuti Turu tänava poolse ukse kaudu (uks asub Gym! valguslogo all). Sisenemiseks tuleb helistada numbril +372 5919 1192 ning oodata mõni sekund, et uks teile avataks.

Parkimise korraldaja info

Tasku parklates korraldab parkimist OÜ EuroPark Estonia. Lisainformatsiooni parkimistingimuste ja -korralduse kohta leiab www.europark.ee.

Ööpäevaringne infotelefon +372 661 0223.

Pereparkla

Meie jaoks on oluline, et Taskut külastades tunneks end hästi kogu pere. Tavalisest suuremad pere parkimiskohad asuvad 0-korrusel ja 2. korruse parklas.

Elektrilaadimine

Eleport elektriautode poolekiire laadija asub Tasku 2. korruse parklas Dorpati hotelli poolses otsas.

Rattaparklad sissepääsude kõrval

Jalgrattaparklad asuvad keskuse kolmes küljes: Turu tänaval, Rahu silla ja Dorpati hotelli poolse sissepääsu kõrval. Samuti asub rattaparkla 0-korruse parklas.

Linnarattaga Taskusse

Tartu rattaringlus katab tervet Tartu linna ja ulatub kuni maakonna piirini välja. Tasku kõrvalt Soola ja Turu tänava ristumispunktist leiad Soola parkla, kust saad mugavalt rattaid laenutada või tagastada. Rattaringlusega saad tutvuda kodulehel ratas.tartu.ee.