Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Raamatud / Vaba aeg

Rahva Raamat

Asukoht keskuses
2. korrus
E-L 10-21, P 10-18
email
Kristina.Mentsikainen@rahvaraamat.ee

Rahva Raamatu esinduskauplus Taskus pakub lisaks ulatuslikule raamatuvalikule ka omalaadse sisekujundusega meelelahutuskeskkonda. Siserõdu ja hubased istekohad muudavad kahel tasandil paikneva kaupluse igale raamatusõbrale meeldivaks paigaks, kus võib segamatult raamatuid lehitsedes aega veeta.

Lisaks laiale valikule eestikeelsetele raamatutele leiab kauplusest suure valiku inglis- ja venekeelset kirjandust, kooli- ja kunstitarbeid ning lauamänge. Samuti on kauplusesse oodatud muusika- ja filmisõbrad, kes leiavad unikaalse valiku vinüülplaate, CD-sid ja DVD-sid.

Püsikliendi soodustus

Rahva Raamatu püsikliendil on kasud sees! Rahva Raamatu püsiklient saab: kogutud punktide eest kingituseks kinkekaarte, sünnipäevasoodustust -10% ja eksklusiivseid sooduspakkumisi. Liitumine kaupluses TASUTA (isikukoodi ja e-posti aadressiga), kliendikaardiks saab ID-kaart.

Taskule meeldib

Rahva Raamatust leiad nii palju põnevat - kingitused igaks tähtpäevaks, alati uusima valiku kirjandusteoseid ning eriti põnevad kohvilaua raamatud ja -nõud, mida mujalt ei saa!

Sünnipäevalapse eri

Rahva Raamatu püsikliendile on sünnipäevanädalal hinnad 10% soodsamad (v.a kampaaniatooted, tehnika ja kinkekaardid). Sünnipäevanädala allahindlus kehtib sünnipäeval ning 3 päeva varem ja hiljem.

Aktiivsed pakkumised

Raamatud / Vaba aeg
Rahva Raamat

Osta Rahva Raamatust vähemalt 10 € eest ja saad Tartu Da Vinci pasta & pizza restoranis kogu menüült -10% soodustust! Soodustus kehtib sama päeva ostutšekiga.

10.06 - 23.06
Raamatud / Vaba aeg
Rahva Raamat

Kingitused tublile koolilõpetajale leiad Rahva Raamatust!

10.06 - 01.07
Raamatud / Vaba aeg
Rahva Raamat

Rahva Raamatus on kuni 01.07 käimas teemakuu: Rända läbi raamatute, mille peaauhinnaks on 500 € Estraveli kinkekaart. Lisaks leiab teemakuu raames laia valiku raamatuid kuni 80% soodsamalt. 1. juulini osalevad kõik Rahva Raamatus vähemalt 30 € ostu teinud püsikliendid auhinnaloosis. Püsikliendiks saab registreeruda alati täiesti tasuta.