22. septembril Tasku keskuse kõrval peetud jäljetseremoonial pikenes Tartu Teerajajate allee uute jalajälgedega, mis kuuluvad Tartu Rahvaülikooli rajajale ja pikaaegsele juhile Maire Breedele ning muusikaõpetajale ja laulustuudio Laulupesa loojale Airi Liivale.

Maire Breede on olnud Tartu Rahvaülikooli juht alates selle asutamisest 1987. aastal ja temast on saanud Tartu hariduselu üks eestvedajatest. Maire Breede valis tänavuste kandidaatide seast välja žürii, kuhu kuulusid Tartu linnavalitsuse, Tartu Ülikooli, Eesti Maaülikooli, Tartu Ülikooli Kliinikumi, Vanemuise teatri, Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja, Tartu Postimehe ja Estiko Grupi esindajad.

Airi Liiva on populaarse laulustuudio Laulupesa looja, muusikaõpetaja ja lastelaulude autor. Mitme aasta vältel on ta oma lauludele salvestanud ka videosid, mida on Youtube´s vaadatud miljoneid kordi. Airi Liiva võit selgus rahvahääletuse tulemusel. Tasku veebilehel ja Tartu Postimehe veebis läbi viidud hääletusel koguti kokku 3099 häält.

Teerajajate allee eesmärgiks on tunnustada Tartu linnaga seotud inimesi, kes oma töö või teoga on andnud märkimisväärse panuse Tartu linna arengu, tutvustamise või tunnustamise heaks.

Senised teerajajad on Tartu Vaim, Andres Metspalu, Herta Elviste, Hannes Kaljujärv, Andrei Sõritsa, Jaan Kirsipuu, Hillar Palamets, Tiiu Sild, Tanel Laisaar, Marget Savisaar, Tiia Toomet, Rutt Hinrikus, Mart Noorma, Ülo Niinemets, Sirje Eomõis, Evald Rooma, Aivar Tommingas, Joel Luhamets, Rasmus Mägi, Mika Keränen, Janika Mölder, Mati Karmin, Andres Dvinjaninov, Peeter Volkonski, Vanemuise teater, Andres Kuusik ja Undel Kokk.