Tasku keskus tunnustas reedel, 27. jaanuaril Lydia hotelli sündmuskeskuses möödunud aasta silmapaistvaid ostukohti. Tiitli Aasta Ostukoht 2022 pälvis Gardest lillepood ning tunnustused Aasta Uustulnuk 2022 jagati kahele uuele tulijale Nike Outlet ja Gym!.

Kõige olulisemaks kriteeriumiks Tasku parima ostukoha väljaselgitamisel on ettevõtte käibekasv, kuid selle kõrval hinnatakse ka ostukoha osavõttu kampaaniatest, omaalgatuslikke üritusi ja üldist ostukoha aktiivsust. Aasta Ostukoht 2022 tiitli pälvis Gardest lillepood.

„Aasta Ostukoht on ruutmeetritelt väike, aga hingelt suur kauplus, kes möödunud aastal panustas mitme Tasku kampaania õnnestumisse, kes teeb väga toredasti koostööd ka teiste keskuse üürnikega ja kes oma aktiivsusega on eeskujuks kõigile.“
Liiu Matikainen – AS Tasku Keskuse tegevjuht

Möödunud aastal avati Tasku keskuses kuus uut ostukohta, tiitli Aasta Uustulnuk 2022 pälvisid nende seast Nike Outlet ja Gym!. Aprillikuus avatud Gym! jõusaal pakub huvilistele ööpäevaringselt treeningvõimalusi ligi 1600 ruutmeetril. Oktoobrikuus avatud 486 m2 suurune Nike Outlet oli kaubamärgi esimene kauplus väljaspool Tallinnat. „Mõlemad on väga märgilise tähendusega ostu-teeninduskohad Tasku koosluses, kes kumbki on avaldanud märgatavat mõju ka keskuse tulemustele,“ selgitas Matikainen, miks tänavu erandkorras kaks tiitlisaajat valiti.

Tartu südalinnas asuv Tasku keskus on üürileandjaks enam kui 50 ostu- ja teeninduskohale. Igal aastal tunnustatakse möödunud aasta silmapaistvamaid ostukohti, ostukohtade pingerea koostab ja hindamise viib läbi Tasku meeskond.