Tasku keskuse 4. korrusel on nüüd avatud Baltikumi suurim Gym! jõusaal, mis pakub treeningvõimalusi ligi 1600 ruutmeetri jagu ning on huvilistele avatud ööpäevaringselt. Spordiklubis on avatud suur ja rohkete treeningseadmetega funktsionaal- ja kardioala, kus saavad sporti harrastada nii algajad kui ka professionaalsed jõusaali huvilised.

Kvaliteetsete TechnoGym seadmetega täidetud saalis on jõuharjutuste kõrval võimalik teha nii rahulikku kui ka jõulisemat trenni. Avarast ja valgusküllasest treeningsaalist avaneb muuhulgas suurepärane vaade Tartu südalinnale, mida saab treeningu või venitamise taustaks nautida ka jõusaali rõdult.

Gym! jõusaaliga liitumiseks registreeri end kliendikeskkonnas ning seejärel soorita makse. Laadi telefoni alla Gym! mobiilirakendus. Logi sisse ning genereeri personaalne QR-kood. Kui oled jõusaali tulemas, siis suuna QR-kood sissepääsu juures paikenva QR-koodi lugeja alla ja saadki trenni nautida!

Pane tähele, et jõusaali riietusruumides on rõivakappide lukustamiseks tarvis kasutada isiklikku tabalukku. Tabaluku saad vajadusel soetada jõusaalis asuvast müügiautomaadist.

Tasku keskuse Gym! jõusaal asub meie keskuse 4. korrusel, kuhu pääseb kõige lihtsamini Turu tänava poolsete liftidega.

Hea teada! Kui tuled Tasku Gym!-i treenima ajavahemikul kell 23-08, siis saad keskusesse siseneda ja väljuda vaid Turu tänava poolse vastava märgistusega väljapääsu kaudu või kasutades nullkorruse parklat (kell 23-07 parkimine nullkorrusel 15 min tasuta, iga järgnev tund 1 euro). Korrusparklast öisel ajal spordiklubisse läbi keskuse ligipääsu ei ole.

Täpsed tingimused jõusaaliga liitumiseks ja info hindade kohta leiab Gym!-i kodulehelt.