Reedel, 24. jaanuaril Tartu Kammivabriku klubihoones toimunud Tasku töötajate aasta alguse peol tänati ja tunnustati möödunud aasta parimaid.

2019. aastal sõlmis Tasku keskus kaubanduspindadele kolm uut üürilepingut. Aasta uustulnuk 2019 on kauplus, mida veavad eest sihikindlad noored, kes tunnevad erakordselt hästi oma toodet ja oma sihtklienti. Selle pisikese kaupluse käibed on ületanud kõik keskusepoolsed ootused ja nende noorte inimeste suhtluskultuur on imetlusväärne. Aasta Uustulnuk 2019 on imearmas Jaapani animekauplus Anix.

Tasku Aasta Ostukoha tiitlit püüdsid nii mitmedki väga edukat aastat näinud kauplused. Üheks olulisimaks kriteeriumiks tiitlisaaja väljaselgitamisel on ettevõtte käibekasv, kuid selle kõrval hinnatakse ka osavõttu kampaaniatest, omaalgatuslikke üritusi, keskuse regulaarsetest koosolekutest osavõttu ja üldist ostukoha aktiivsust. Aasta Ostukohaks on kauplus, kes kasvatas möödunud aastal nii oma käivet kui ka oma ruutmeetreid ligi kolmandiku võrra; see on kauplus, kelle müügivõtteid kadestatakse ja kelle tooteid imetletakse väga paljudes kodudes. Aasta Ostukoht 2019 on kauplus Hemtex.

Esmakordselt tunnustati Tasku aasta alguse peol ka üht silmapaistvat büroopindade üürnikku ja anti välja tiitel Büroode Pärl. Selle pälvis ettevõte, kes on keskuse äripindadel tegutsenud üle seitsme aasta, kes aja jooksul on tublisti laienenud, tegi seda ka 2019. aastal ja hõivab täna enda alla kolm Plasku korrust. Tasku Büroode Pärl 2019 on Axinom.

Meeleoluka peoõhtu peaesineja oli ansambel Traffic ja traditsiooniliselt avanes kõikidel pidulistel erakordne võimalus saada osa järjekordsest Tasku produktsioonitiimi saatest. Tänavu oli selleks “Tasku muusikaauhind 2020” ja esitleti 2020. aasta hitti “Töötan kaubanduses”.

Tasku meeskond tänab veel kord kõiki peo külalisi väga toreda õhtu eest!