Neljapäeval, 4. märtsil avati Taskus pidulikult uuskasutuskapp, et tartlastel oleks mugav koju seisma jäänud asjadele uus elu kinkida. 

Tänusõnu äärmiselt sujuva koostöö kohta laususid nii Tasku keskuse juht Annika Oja kui ka Uuskasutuskeskuse juht Diana Paakspuu. Estiko Grupp tegi Dianale omalt poolt ka rohelise kingituse, lubades tema eest meie kevadistel metsaistutustalgutel ühe puu kasvama panna.

Esimese annetuse uuskasutuskappi tegi Estiko nõukogu esimees Neinar Seli. Esmalt pani Neinar kappi ühed heitetossud, mida ta polnud jõudnudki kasutusele võtta (olevat tegelikult talle ka veidi suured – nr 46, kui keegi huvi tunneb). Lisaks tossudele asetas Neinar kappi ka neli raamatut. “Esimene raamat on “Kergejõustiku alused” – kui see raamat ja need tossud omavahel kokku saaksid, võiks sellest hea tulemuse saada,” andis Neinar vihje asjade võimaliku tuleviku kohta. Kõikidele raamatutele kirjutas ta sisse allkirja ja tänase kuupäeva – saab olema huvitav näha, kuhu need välja jõuavad. Esmalt rändavad need emba-kumba Tartu Uuskasutuskeskuse kauplusesse.

Kõik on nüüd teretulnud oma annetusi tegema. Uuskasutuskappi on oodatud puhtad ja terved esemed: rõivad, jalatsid, raamatud, mänguasjad, kodutekstiilid, sporditarbed, samuti ka nõud, vaasid jm esemed.

Soovime kõigile head uuskasutuskapi kasutamist!