Reedel, 28. augustil avasid LPP Estonia OÜ alla kuuluvad rõivabrändid Mohito ja House taas oma kauplused Tasku keskuses. Uuenduskuuri läbinud kauplused on varasematest ligi kolm korda suuremad, avatuma planeeringuga ja uuenenud kontseptsiooniga.

920m2 pinnal tegutsev House’i kauplus on oma suuruse poolest hetkel suurim Baltiriikides. Uuenenud kauplusest leiab stiilseid ja trendikaid rõivaid ning aksessuaare nii meestele kui ka naistele. Kaupluse sisekujunduse jaoks on inspiratsiooni saadud Tartust endast – kaupluse seintelt võib leida erinevaid Tartu linnaga seotud omapäraseid kujundusi. Vaata uue House’i avamise galeriid Tasku Facebooki lehelt.

Värskelt avatud Mohito on varasemast värskema kontseptsiooniga ja ligi 700m2 kaubanduspinnaga hetkel suurim Eestis. Uuenenud kauplus on avatum, minimalistlikum ja laiema tootevalikuga. Mohito tootevalikust leiab viimase aja trendidest inspireeritud stiilseid rõivaid erinevas vanuses naistele. Vaata uue Mohito avamise galeriid Tasku Facebooki lehelt.

LPP Estonia tegevjuhi kohusetäitja Herkki Limmart: „Vastavatud Tasku keskuse House’i ja Mohito näol on tegemist brändide värskeimat kontseptsiooni järgivate kauplustega. Mõlemad kaubamärgid on Taskus esindatud eelnevast tunduvalt suurematel pindadel ja veelgi laiema tootevalikuga. Meil on hea meel, et oleme House’i ja Mohito kauplustega tagasi Tartus ning kõikidele oma Lõuna-Eesti klientidele taas mugavalt lähedal. Ootame kõiki meie uute kollektsioonidega tutvuma.“

Tasku keskuse juhataja Annika Oja sõnul oli kaupluste avamine väga oodatud sündmus. “Uue House’i ja Mohito avamine oli ilus kingitus Tasku keskuse 12. sünnipäevaks ja ühtlasi tähistas see sündmus ka keskuse renoveerimistööde lõppu. Tänu pindade ümberehitusele avanes meil hea võimalus lisada üks täiendav sissepääs Soola tänavale ja nüüd pääseb Taskusse ka läbi värske House’i kaupluse. Kaupluste taasavamist oodati pikisilmi, meil on väga hea meel, et Tartu ainsad House ja Mohito on imeilusas kuues taas avatud,” rääkis Oja.