Tasku keskus tunnustas reedel, 26. jaanuaril Lydia hotelli sündmuskeskuses möödunud aasta silmapaistvaid ostukohti. Tiitli Aasta Ostukoht 2023 pälvis Mango rõivakauplus ning tunnustuse Aasta Uustulnuk 2023 sai OLAF cafe-resto.

Kõige olulisemaks kriteeriumiks Tasku parima ostukoha väljaselgitamisel on ettevõtte käibekasv, kuid selle kõrval hinnatakse ka ostukoha osavõttu kampaaniatest ja üldist ostukoha aktiivsust. Aasta Ostukoht 2023 tiitli pälvis Mango rõivakauplus.

„Mango eristus möödunud aastal oma käibekasvu poolest selgelt teistest pikaajalistest rõivakauplustest ja meil on väga hea meel, et Mango on oma kliendibaasi sedavõrd võimsalt kasvatanud.“
Liiu Matikainen – AS Tasku Keskuse tegevjuht

Möödunud aastal avati Taskus neli uut ostukohta, tiitli Aasta Uustulnuk 2023 pälvis nende seast OLAF cafe-resto. „Kõik möödunud aastal Taskus avatud ostukohad on väga eriilmelised, mistõttu oli seda valikut ka keeruline teha, kuid selle tunnustusega me väga hindame OLAF restorani julgust ja külastajate head tagasisidet toidukohale,“ selgitas Matikainen.

Tartu südalinnas asuv Tasku keskus on üürileandjaks enam kui 50 ostu- ja teeninduskohale. Igal aastal tunnustatakse möödunud aasta silmapaistvamaid ostukohti, ostukohtade pingerea koostab ja hindamise viib läbi Tasku meeskond.