Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-22
Turu 2, Tartu
Kodukaubad
1. korrus
E-L 10-21, P 10-18

Hemtexist leiad kauneid sisustustooteid ja -tekstiile kodu igasse eluruumi.

Hemtex on sisustanud inimeste kodusid juba aastast 1973 ja aastate jooksul on ettevõte arenenud Põhjamaade tekstiilimüügi juhtivaks ettevõtteks. Tänaseks on Hemtexil Põhjamaades üle 140 kaupluse ja inspireeriv veebipood. Kauplusest leiad hea hinnaga kvaliteetseid kodutekstiile nagu tekke-padjad ja voodipesud, pleedid ja dekoratiivpadjad ning hulganisti teisi tekstiiltooteid ja sisustusaksessuaare, mis teevad sinu kodust veelgi hubasema. Hemtexile on tähtis ka keskkonnasäästlikkus ja selleks on nad eriliselt keskendunud jätkusuutlikule arengule.

Püsikliendi soodustus

Hemtex pakub oma püsikliendiprogrammi Club Hemtex raames hulganisti erinevaid sooduspakkumisi. Liitumine on tasuta ning esmakordsel liitumisel saab klient 40% sooduskupongi, mida võib kasutada ühe tavahinnaga toote ostmiseks. Kõik pakkumised leitavad siit: www.hemtex.ee/info/club-hemtex

Taskule meeldib

Kui sul õnnestub kunagi proovida Hemtexi flanellvoodipesu, siis oleme kindlad, et enam muid voodilinu sa magamistuppa ei soovigi! Päriselt ka - nii pehmed, soojad ja mõnusad!

Aktiivsed pakkumised

Kodukaubad
Hemtex

Kas sa ei ole veel Club Hemtexi liige? Uutele Hemtexi püsiklientidele kehtib ühe täishinnaga toote ostule -40% soodustust.

26.09 - 08.10
Kodukaubad
Hemtex

Uus ilme magamistoale Hemtexiga! Kõik voodipesukomplektid nüüd -50%.  Pakkumine kehtib püsiklientidele ning uutele liitujatele tavahinnaga toodete ostmisel kuni 08.10.

27.09 - 22.10
Kodukaubad
Hemtex

Nüüd saad osta ka kõiki funktsionaalseid patju 50% soodsamalt - leia endale sobivaim! Pakkumine kehtib püsiklientidele ning uutele liitujatele tavahinnaga toodete ostmisel kuni 22.10. Ei kehti Petra komplektile.