Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Toitlustus
Take-away
Take-away
Toekas
Toekas

BabyBack Ribs & BBQ

Asukoht keskuses
4. korrus
E-N 11-20, R-L 11-21, P 11-18

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal on restoran pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

Püsikliendi soodustus

Püsikliendina saad nautida kogu toidu- ja joogimenüüd -10% soodsamalt E-R kuni kella 17.00-ni. Iga kuu ühe SUPERPAKKUMISE e-mailile. Igalt arvelt E-P koguneb boonust 5%, mida saad kasutada järgmistel ostudel (ei laiene teistele pakkumistele, va. püsikliendi -10% soodustustusele). Klubikaart on ID-kaardi põhine, mille liitumistasu on 2,50 €. Klubikaardi saab vormistada restoranis kohapeal.

Sünnipäevalapse eri

BabyBack klubi liikmele kehtib kliendikaardiga sünnipäeval ja sünnipäevale eelneval ning järgneval kahel päeval 10% soodustust.

Taskule meeldib

Linna kõige magusam ja mõnusam maasikamilkshake!

Lapsesõbralik toitlustuskoht

Aktiivsed pakkumised

Toitlustus
Babyback Ribs & BBQ

TASUTA LÕUNAD ON OLEMAS! Tule lõunata BabyBack-is ning ära unusta koguda ka templeid, sest iga 10. päevapakkumine on sulle TASUTA! Templikaardi saad küsida teenindajalt.

Toitlustus
Babyback Ribs & BBQ

Lõunapakkumiste Happy Hour!