Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Ilu / Aksessuaarid
Rõivad / Jalatsid
2. korrus
E-L 10-21, P 10-18
email
4284.tartu.tasku@cccgroup.eu

CCC Group on Kesk-Euroopa üks suurimatest jalatsite jaemüüjatest ning ka üks Euroopa suurimaid jalatsitootjaid. Oma filiaali eobuwie.pl kaudu on CCC Group ka juhtival kohal jalatsite e-kaubanduses Kesk- ja Ida-Euroopas.

Praegusel ajal on CCC esindatud 29 riigis, 22 on neil kokku enam kui 1000 traditsioonilist poodi kogupinnaga on 690 000 ruutmeetrit ning internetis müüakse kaupu 17 riigis. CCC-l on Euroopas kokku 70 internetiplatvormi: eobuwie.pl, ccc.eu, MODIVO, DeeZee ja Gino Rossi. CCC Group müüb igal aastal üle 50 miljoni toote ning kauplusi külastab kuni 250 miljonit inimest. CCC Groupis on ligikaudu
16 000 töötajat ja grupil on oma jalatsitehastes.

CCC stiilse ja moodsa portfolio on tipus sellised omanäolised, kiiresti kasvavad moebrändid nagu Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi ja DeeZee. Gino Rossi bränd – see on ajatu klassikaline stiil, kaasaegne välimus ja pisut kujunduslikku elegantsi. Lasocki on perekonnabänd, kuhu on kaasatud traditsiooniline Poola käsitöö, mis tähendab tippkvaliteediga materjale ja viimistlust, ajatut klassikalist stiili aga ka funktsionaalsust. Jenny Fairy’i tipptooted on seevastu kohe saadaval – noor, argine ning miniatuurne bränd mängib moe ja uusimate visuaalsete trendidega. Sprandi on mõeldud spordientusiastidele ja neile, kes otsivad peamiselt mugavust, kel on suur valik jalatseid füüsilise tegevuse ja treeningu jaoks ning ka argi- ehk igapäevajalatseid. DeeZee on julge, pilkupüüdva stiiliga, mis kajastab maailma moelavadel nähtud viimaseid trende.

CCC pakub ka selliseid tippbrände nagu Adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse ja Skechers ning lastetooteid, sh nende Disney lemmiktegelaste kujundusega jalatseid. Lisaks suurt valikut kotte, seljakotte, rihmu ja muid stiilseid aksessuaare.

Taskule meeldib

CCC kauplusest leiad kvaliteetse täisnahast jalanõude sarja Lasocki, millel on meeldivalt taskukohased hinnad ja väga hea kvaliteet!

Aktiivsed pakkumised

17.06 - 31.07
Ilu / Aksessuaarid
Rõivad / Jalatsid
CCC

Suur suvine allahindlus CCC kaupluses! Pakkumised kehtivad kuni 31.07.