Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-22
Turu 2, Tartu
Rõivad / Jalatsid

Change Lingerie

Asukoht keskuses
1. korrus
E-L 10-21, P 10-18

CHANGE Lingerie on Taani päritolu naistepesu, ööriiete ja ujumisrõivaste kaubamärk, mille eesmärk on anda naistele võimalus olla nemad ise oma isikupärases naiselikkuses.

CHANGE Lingerie hindab iga naise loomulikku ilu ning meie missioon on anda igale naisele ideaalne sobivus olenemata suurusest või kehatüübist. Seetõttu on Change Lingerie valikus 88 erinevat rinnahoidjasuurust korvidele A-M ning kõikides CHANGE Lingerie kauplustes töötavad põhjalikult koolitatud teenindajad, kes aitavad igal kliendil välja valida rinnahoidja, mis tõstab esile just tema parimad küljed.

Püsikliendi soodustus

Püsiklientidele on soodustus -5% täishinnaga toodetelt (rakendub koheselt ka uuele püsikliendile). Ostes poole aasta jooksul vähemalt 100 € eest on järgmiseks pooleks aastaks soodustus täishinnaga toodetele -10%. Püsikliendiks liitumine toimub kaupluses, liitumistasu 3 €.

Sünnipäevalapse eri

Club Change liikmetele -20% soodustus täishinnaga toodele + kingitus. Sünnipäevasoodustus kehtib 2 nädalat.

Taskule meeldib

Change pesupoest leiad põnevad ja praktilised pesuaksessuaarid, millega saad näiteks rinnahoidjapaelad peitu pista või hoopis rinnahoidja ümbermõõtu näiliselt pikendada. Aga eriti soovitame Change pesupoest kallimale kingitus valida, sest armas kinkepakend teeb kogu ostuprotsessi ja kingituse saamise niivõrd eriliseks!

Aktiivsed pakkumised

14.02 - 06.03
Rõivad / Jalatsid
Change Lingerie

Püsiklientidele ja uutele Club Change liitujatele kõik tooted -25%. Pakkumine kehtib kuni 6.03.