Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Toitlustus
Kiire amps
Kiire amps
Take-away
Take-away
Vegan
Vegan

Coffee IN

Asukoht keskuses
1. korrus
E-R 8-21, L 10-21, P 10-18

Coffee INi kohv on kohvisõbrale justkui seiklus – maitse, aroom ja nauding tuhandetest nüanssidest. Coffee IN kohvipoed varustavad tänapäevast toimekat inimest unustamatu maitseelamuse ja energiaga. Kohvi kõrge kvaliteedi tagavad pikaajalised kogemused ja särasilmsete baristade oskusteave ning ainult värskelt röstitud kohviubade kasutamine. Tõelist kohvigurmaani ootab ees lai valik külmasid ja kuumasid kohvijooke. Lisaks ülimaitsvad kakao- ja chaijoogid, värskendavad kokteilid ja smuutid ning ka erinevad suupisted.

Püsikliendi soodustus

Iga kuu on Coffee IN püsikliendile klubijook 30% soodsam.

Taskule meeldib

Kui soovid tõelist kohvisõpra üllatada, siis saad läbi Sayvi kliendikonto talle tähtpäevaks Coffee INi boonusraha kinkida!

Aktiivsed pakkumised

Toitlustus
Coffee IN

Registreeri end kiirelt ja mugavalt ID-kaardiga Coffee In püsikliendiks ja saad esimese ostuga -50% soodustust! Lisaks palju püsivaid boonuseid püsiklientidele. Soodustus kehtib ühele tootele.

01.06 - 30.06
Toitlustus
Coffee IN

Creamy Chocolate Raspberry Cappuccino / Frappe Kooslus rikkalikust kohvist ja tumedast šokolaadist, millele lisab värskust vaarikas ja magusust õhuline varukooremüts. Proovi ka külma kohvijoogina! Pakkumine kestab kuni 30.06.

01.06 - 30.06
Toitlustus
Coffee IN

Koolilõpu eripakkumine - Creamy Cookie Latte / Frappe + S või M suurustes Yo! + mesikäpa küpsis soodushinnaga Pakkumine kehtib kuni 30.06.