Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Ilu / Aksessuaarid

Goldtime

Asukoht keskuses
1. korrus
E-L 10-21, P 10-18

Goldtime on suurim juveeli- ja kellakaupluste kett Eestis. Kauplus pakub laia valikut klassikalisi kuld- ja hõbeehteid, vääriskividega juveele, moeehteid, abielu- ja kihlasõrmuseid ning kvaliteetseid ja trendikaid käekelli tuntud brändidelt.

Goldtime pöörab alati tähelepanu laiale tootesortimendile, pidades oluliseks, et iga klient leiab kauplusest endale midagi meelepärast ja sobilikku, olgu selleks trendikas moeehe, stiilne käekell, klassikaline kuld-/hõbeehe või kvaliteetne Šveitsi käekell.

Goldtime kaupluses on esindatud rikkalik valik Emporio Armani, Diesel, Olivia Burton, Michael Kors, Fossil, Rosefield, Skagen, Tommy Hilfiger, Boss käekellasid. Ehtebrändidest on tootevalikus Ti Sento Milano, Nomination, Marmara ning mitmete teiste moebrändide ehtekollektsioonid.

Lisaks ka Eesti disainerite ehtekollektsioonid ning nutikellad mitmetelt brändidelt. Goldtime professionaalsed ja abivalmis klienditeenindajad on alati valmis nõustama ja aitavad teid meeleldi sobiliku ehte/käekella valimisel, olgu see siis igapäevaseks kandmiseks, pidulikule üritusele või kingituseks.

Goldtime paneb Su särama!

Püsikliendi soodustus

Lojaalsusprogrammi raames kehtib 5% soodustus kogu kaubale. Liitumine programmiga on tasuta Goldtime’i kauplustes või e-poes.

Taskule meeldib

Goldtime on igaks tähtpäevaks kindla peale valik! Eriti soovitame piiluda nende kihla- ja abielusõrmuste kollektsiooni.