Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Apteek / Optika
Teenused

Norman-Optika

Asukoht keskuses
1. korrus
E-L 10-19, P 10-16

Norman-Optika kauplusest leiad kõige laiema ja omanäolisema prilliraamide valiku. Gigi Studios, Woodys Barcelona, Eden Park, Cocoa Mint, Land Rover, Champion on vaid mõned brändid, mida leiab ainult Norman-Optikast. Lisaks on valikus veel maailmakuulsad: Ray-Ban, Carrera, Hugo, Prada, Gucci, Jimmy Choo ja teised.

Parima hinna ja kvaliteedisuhtega prilliklaasid, kus valikus on 5 erineva prilliläätsede tootja klaasid. Kõigis kauplustes on nägemise kontrolli kabinet, milles töötab optometrist. Tasku esinduses on ka olemas lihvimistöökoda, mistõttu pakub kauplus prillide valmistamist ootetööna ja saab sedavõrd teha pisiremonttöid.

Norman-Optika meeskond annab igapäevaselt parima, et pakkuda kliendile mitmekülgset prilliraamide ja -klaaside valikut koos asjatundlike nõuannete ja konsultatsiooniga. Kaupluse klienditeenindajad ja optometristid on hea meelega nõus erinevad valikud lahti seletama, et saaksid teha enda soovide ja vajadustega kooskõlas sobivaima valiku. Lisaks külastab Norman-Optika igal aastal optikamaailma suurimaid messe, et olla kursis uusimate moesuundade ning tehniliste võimalustega.

Püsikliendi soodustus

Norman-Optikas saate püsikliendiks tasuta peale esimese ostu sooritamist! Püsikliendi staatusega ei kaasne kliendikaarti - kõik vajalik info on talletatud infosüsteemi. Püsikliendi soodustus normaalhinnaga toodetele on -15%. Püsikliendi soodustus ei kehti kontaktläätsedele ning esmakordsel tellimisel ja koheselt kliendiks vormistamise järgselt. 
Püsikliendi staatus on tähtajatu. Soodustust -15% normaalhinnaga toodetest saavad ka kliendi alla 18.a lapsed. Kliendile on prillide hooldus Norman-Optikas alati tasuta.

Taskule meeldib

Tõeliselt värvikas ja eriline valik prilliraame, mida kuskilt mujalt kauplusest ei leia. Soovitame piiluda uut ja trendikat brändi Alexander Wintsch!

Aktiivsed pakkumised

01.04 - 31.05
Apteek / Optika
Teenused
Norman-Optika

Armani Exchange prilliraamid ja päikeseprillid 99 €. Pakkumine kehtib kuni 31.05.

01.05 - 31.05
Apteek / Optika
Teenused
Norman-Optika

Prilliklaasid -30%. Päikeseprillid -20% (v.a. Ray-Ban, Tom Ford, Julbo).

Apteek / Optika
Teenused
Norman-Optika

Prilliostjale silmakontroll Norman-Optikas vaid 5 €. Broneeri aeg: www.normanoptika.ee/et/broneerimine/.