Ilmselt Sa juba tead, milliseid samme kevadsuvel teed ja kuhu tee Sind viib. Kõik jalga pistetav peab olema mõnusalt mugav ja vastama Sinu vajadustele jalanõu osas. Vajadused ja nõudmised aga on meil kõigil erinevad. Kui mõni armastab mugavust ja ei ole nõus tossudest loobuma ka pidulikul üritusel, siis teine igatseb kontsadel kõrguda ka argipäeval. Selleks, et Sa need õiged kingad mängleva kergusega üles leiaksid, panime Sinu jaoks kokku Tasku kingakaupluste välimääraja.

Mugavuse hindajaile – Ecco

Kui tead, et suvi toob endaga kaasa palju põnevaid reise ja pikki kõndimisi, aga Sa üldse ei viitsi või siis ei taha kaasa tassida jalatseid iga komplekti jaoks, mida kavatsed kanda, siis on ECCO see pood, kuhu peaksid sisse hüppama. Sealt leiad jalatsid, mis on nii stiilselt mugavad, et saad nendes päeval kilomeetreid mõõta ja õhtul kokteilikleidis särada!

Vahelduse armastajatele – CCC

Kingakummardajad, kes armastavad vaheldust ja hea hinnaga kvaliteeti, peaksid CCC kingapoes pika tiiru tegema. Pika sellepärast, et ainult nii jõuab rahulikult vaadata ja proovida madalaid sandaale, kontsakingi ja sportlikke vabaajatosse.

Eriti hoolikalt tasuks CCCs uurida neid paare, kus on kirjas Lasocki, kuna need on nahast ning see tähendab, et peale paari kandmiskorda on king võtnud omaniku jalale sobiva kuju ja saavutanud sussimugavuse. Viimaste otsingute käigus on sealt leitud põnevaid poolkõrge kontsaga metallnahast kingi, mille hind teeb naerusuiseks!

Trendiloojatele – NS King

Oled trendijälgija ja -looja, kui Sinu jaoks on ülioluline jalatsi atraktiivne välimus. Saad rahu alles siis, kui kingamaailma kuumim paar on kevadsuvisteks käikudeks välja valitud. Pole kahtlustki, et kaupluse NS KING riiulitelt leiad täpselt selle erilise paari, millega tänaval pilke püüda. Aga hoiatame, seal saab Sul olema väga raske meeles pidada, et tegelikult tulid vaid ühe paari järele!

PS. Maikuu lõpuni on kingapoes NS King kliendikaardi vormistamine tasuta. Kasuta võimalust, kuna kliendikaardi omanikuna naudid edaspidi magusaid pakkumisi.

Vaata ka moebrändide kingariiulitele

Need pole ainsad poed Taskus, kust kingi piiluda. Ka Mango, Mohito, House’i ja Reservedi disainerid on kevadsuviste kollektsioonide juurde disaininud valiku jalatseid. See aga tähendab seda, et moekunstnik on Sinu eest juba kogu töö ära teinud ja kaupluses olevad jalatsid sobivad kokku komplektidega, mis on müügil!

Oleme abiks Sinu kingatuuril

Kui Sa tunned, et tahaksid Tasku kingatuurile minna kellegagi, kes teab täpselt, millises kaupluses on Sinu kingad, siis registreeru stiilinõustamisele! Kirjuta meile stiilinoustamine@tasku.ee ja stilist Katrin Kirsipuu võtab Sinuga sobiva aja leidmiseks ühendust.