Tasku keskuses asuv jõusaal Gym! tähistab 22. aprillil oma esimest sünnipäeva. Aasta pärast avamist on Tasku klubi Eestis asuvast seitsmest Gym! jõusaalist suurima külastatavusega – selles treenib keskmiselt ligi 800 inimest päevas.

Gym Eesti tegevjuhi Ats Lahi sõnul võivad tartlased liikumisaastal oma kodulinna üle uhked olla, kuna Tasku järel kuulub kõige külastavamate klubide esikolmikusse ka Gym! Veeriku, mis oli kaubamärgi kõige esimene klubi ja tähistas äsja oma 5. sünnipäeva.

Soovime, et nende tublide treenijate motivatsioon ei raugeks ning seetõttu on Tartu klubidesse oodata lähiajal seadmepargi olulist täiendust. Väga võimalik, et varsti tuleb vaadata ka olemasolevate klubide laienduse või kolmanda Gym! spordiklubi suunas.
Gym Eesti tegevjuht Ats Lahi

Põneva statistikana kõige populaarsema Tasku klubi kohta saab välja tuua, et

  • märtsikuus olid selle külastajatest 61% mehed ja 39% naised;
  • Tasku jõusaalis treenija keskmine vanus on 26,7 aastat ja kõige vanem liige on 67-aastane;
  • kõige aktiivsem klubiline külastas märtsikuu 31 päeva jooksul Tasku Gym! jõusaali lausa 29 korral;
  • kõige populaarsem kellaaeg treenimiseks on 16:00 ja ööpäevaringselt avatud klubis on igal täistunnil vähemalt 1 külastaja.

Kaubamärgi Gym! jõusaalid kuuluvad Eesti suurimasse spordiklubide ketti MyFitness Grupp. Täisautomaatne Tasku jõusaal on Baltikumi suurim ja pakub treeningvõimalusi ligi 1600 ruutmeetril.