7. oktoobril avas AS Jalajälg Tartus Tasku keskuses 486 m2 suuruse Nike Outlet kaupluse, kust leiab soodsa valiku Nike tooteid.

Avamispeol tervitasid esimesi uudistajaid kergejõustiklased Rasmus Mägi ja Karmen Bruus. Spordilembelised tartlased said uue kaupluse avamise puhul osa võtta Nike Training Club eestvedamisel varahommikusest jooksust ja õhtusest ühistreeningust.

Uuest Nike Outletist leiab laialdaselt tooteid kogu perele, kus valiku hulgas on nii vaba aja kui ka peamiste spordialade harrastamiseks vajaminevad tarbed – jooks, pallimängud, jõusaalitreening ja palju muud.

„On tore pärast rohkem kui kümmet aastat Nike poega taas Tartus olla ja pakkuda Tartu spordirahvale head ja soodsat valikut Nike tooteid. Usun, et ootus oli suur, sest avapäevade kõrge külastajate arv oli igati positiivne üllatus,“ sõnas AS Jalajälg tegevjuht Rainer Tops.

Tasku keskuse tegevjuhi Liiu Matikaineni sõnul täitis Nike toomine Taskusse keskuse eesmärke laiendada spordikaupade valikut: ”Soovime tartlasi liikuma inspireerida ja kui kevadel avasime selleks Gym! jõusaali, siis vastavatud Nike Outlet esindab samuti taskukohast valikuvõimalust, mis aga ei tee järeleandmisi kvaliteedis, kõnetades tänu sellele ka võimalikult laia sihtrühma. Viimast on kinnitanud ka kaupluse senised tulemused ja rahvarohkeim reede keskuse selle aastanumbri statistikas.”

486 m2 pinnal tegutsev Nike Outlet on kolmas outlet kontseptsiooniga kauplus Eestis, kuid ainus väljaspool Tallinnat.