Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-22
Turu 2, Tartu
Ilu / Aksessuaarid

The Body Shop

Asukoht keskuses
1. korrus
E-L 10-21, P 10-18

Anita Roddick asutas The Body Shop’i 1976. aastal Brightonis. Ülemaailmse ilukaubamärgina keskendutakse inimestele hea enesetunde tagamisele – hoolitsetakse nii näo, keha kui ka hinge eest. The Body Shop soovib maailmas korda saata positiivse muutuse, pakkudes kõrgkvaliteetseid loodusest inspireeritud nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustooteid, mis on toodetud eetilisust ja jätkusuutlikkust silmas pidades. The Body Shop on olnud teerajaja uskumuses, et äri saab olla nurgakiviks heategudele. The Body Shop’il on üle 3 000 kaupluse rohkem kui 60 riigis.

The Body Shop oli esimene rahvusvaheline kosmeetikaettevõte, mis tutvustas 1987. aastal kosmeetika- ja hügieenitarvetetööstuses Ausat Kaubandust. The Body Shop hangib oma ainulaadse Ausa Kaubanduse programmi abil igast maailma nurgast puhtaid tooraineid ja aksessuaare ning on pühendunud õiglasele kauplemisele oma ala ekspertide – väikefarmerite, põliste käsitööliste ja maakohtade kooperatiividega. Vastutasuks tagab kauplus head kaubandustavad ja tasu, mis toetab tootjate iseseisvust.

Sünnipäevalapse eri

Püsikliendile 30% soodustust sünnipäevakuu ühele ostule. Soodustus läheb automaatselt maha sünnipäevakuu esimesest ostust.

Taskule meeldib

Meie lemmik näopuhastaja on õrnatoimeline Aaloe näopuhastusvaht, mis eemaldab ülimalt efektiivselt meigi ja mustuse ning jätab näo mõnusalt pehmeks.

Aus Kaubandus

The Body Shop hangib Ausa Kaubanduse programmi abil igast maailma nurgast puhtaid tooraineid ja aksessuaare ning on pühendunud õiglasele kauplemisele oma ala ekspertide - väikefarmerite, põliste käsitööliste ja maakohtade kooperatiividega.

Aktiivsed pakkumised

01.03 - 03.04
Ilu / Aksessuaarid
The Body Shop

The Body Shopis kõik näohooldus- ja jumestustooted 2=-20% ja 3=-30%. Pakkumine kehtib kuni 3.04.

Ilu / Aksessuaarid
The Body Shop

The Body Shopis kõik dušigeelid -30% soodsamad. Pakkumine kehtib kuni 03.04 dušigeelidele tavahinnaga 8.90 €. Soodushind: 6.23 €.