Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Ilu / Aksessuaarid
1. korrus
E-L 10-21, P 10-18

GIVEN – avasta oma ehtemaailm!

GIVEN on ehtebränd, mis seisab ilu, armastuse, loovuse ja jätkusuutlikkuse eest, väljendades seda oma ehete kujunduses ja viimseni läbimõeldud detailides. ´GIVEN on kaasaegsete ehete ja kellade jaemüügikett Baltikumi turgudel.

GIVENi valikus on kvaliteetsed kuld- ja hõbeehted vääris- ja poolvääriskividega, mis sobivad igale eelarvele ja olukorrale. Bränd soovib, et kõik saaksid rõhutada oma isikupära väljendusrikaste, kvaliteetsete ja samas taskukohaste ehetega, sellepärast oleme avatud kõigi jaoks, kes näevad ehetes väärtust, soovides avastada aksessuaaride maailmas midagi uut.

GIVENi soov on tuua ehted inimeste igapäevaellu tuletades meelde, mis on väärtuslik – meile kallid inimesed, väärtuslikud elusündmused ja traditisoonid ning ehete kauakestev väärtus ja mälestus. GIVEN aitab teil tuua rõõmu iseendale ja teistele, leides ehte, mis on mõne elu erilise hetke tõeliseks sümboliks, sest inimene on GIVENi jaoks suurim väärtus.
Olge julged katsetama!

GIVEN kohtleb kõiki oma kliente külalistena! Igaüks peab tundma end kauplustes mugavalt, vabalt ja oodatuna.

GIVENi teenuste valik on lai ja mitmekesine:
– kõige suurem valik ehteid, võimalus osta kinkekaarte, samuti kullassepa- ja graveerimisteenus Goldwork.
– järelmaksuga ostmise teenus 0 sissemakse ja täisesti intressivabalt luues võimaluse osta ihaldusväärsed juveelitooted ilma suurema väljaminekuta.
– kullavahetuse teenus. Too oma seisma jäänud kuld GIVENi kauplusesse ja saa vastu turu parima hinnaga väärikat ostukrediiti!

Ootame kõiki ehtemaailma avastama!

Aktiivsed pakkumised

20.05 - 21.06
Ilu / Aksessuaarid
GIVEN

Kingi säravaid hetki kõige kallimatele! Vali meeldejääv ja väärtuslik ehe kooli- või lasteaia lõpetajale. Opla laste kuld- ja hõbeehete kollektsioon -20%. Pakkumine kehtib kuni 21.06.

03.06 - 30.06
Ilu / Aksessuaarid
GIVEN

Osta 2 ehet ja saa kogu ostult -30%. Kehtib vaid ehetele, mis ei ole brändid. Pakkumine kestab kuni 30.06.

03.06 - 30.06
Ilu / Aksessuaarid
GIVEN

Osta kaks GIVEN brändi ehet ja saa -25% kogu ostult. Kehtib brändidele JOY, JOY SILVER, ZOYE, LS, SILVIA, NINE, DUE. Pakkumine kehtib kuni 30.06.