Kauplused: E-L 10-21, P 10-18
Rimi: E-P 8-23
Turu 2, Tartu
Ilu / Aksessuaarid

The Body Shop

Asukoht keskuses
1. korrus
E-L 10-21, P 10-18

Anita Roddick asutas The Body Shop’i 1976. aastal Brightonis. Ülemaailmse ilukaubamärgina keskendutakse inimestele hea enesetunde tagamisele – hoolitsetakse nii näo, keha kui ka hinge eest. The Body Shop soovib maailmas korda saata positiivse muutuse, pakkudes kõrgkvaliteetseid loodusest inspireeritud nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustooteid, mis on toodetud eetilisust ja jätkusuutlikkust silmas pidades. The Body Shop on olnud teerajaja uskumuses, et äri saab olla nurgakiviks heategudele. The Body Shop’il on üle 3 000 kaupluse rohkem kui 60 riigis.

The Body Shop oli esimene rahvusvaheline kosmeetikaettevõte, mis tutvustas 1987. aastal kosmeetika- ja hügieenitarvetetööstuses Ausat Kaubandust. The Body Shop hangib oma ainulaadse Ausa Kaubanduse programmi abil igast maailma nurgast puhtaid tooraineid ja aksessuaare ning on pühendunud õiglasele kauplemisele oma ala ekspertide – väikefarmerite, põliste käsitööliste ja maakohtade kooperatiividega. Vastutasuks tagab kauplus head kaubandustavad ja tasu, mis toetab tootjate iseseisvust.

Sünnipäevalapse eri

Püsikliendile 30% soodustust sünnipäevakuu ühele ostule. Soodustus läheb automaatselt maha sünnipäevakuu esimesest ostust.

Taskule meeldib

The Body Shopi enimmüüdud tooted kanepi kätekreem ning ingveri šampoon on ka meie suured lemmikud.

Aus Kaubandus

The Body Shop hangib Ausa Kaubanduse programmi abil igast maailma nurgast puhtaid tooraineid ja aksessuaare ning on pühendunud õiglasele kauplemisele oma ala ekspertide - väikefarmerite, põliste käsitööliste ja maakohtade kooperatiividega.

Aktiivsed pakkumised

Ilu / Aksessuaarid
The Body Shop

30% soodustust sünnipäeva puhul kehtib ühele ostule Sinu sünnipäevakuu jooksul. Soodustus läheb automaatselt maha Sinu sünnipäevakuu esimesest ostust. 

27.05 - 31.05
Ilu / Aksessuaarid
The Body Shop

Suviselt lõhnavad Litši ja Bluebell kehavõid 200 ml -50%! Tavahind 21.50 € nüüd 10.75 €. Pakkumine kuni 31.05 ainult The Body Shop kauplustes.

28.05 - 13.06
Ilu / Aksessuaarid
The Body Shop

Näomaskid -30%. Pakkumine kehtib kuni 13.06.

28.05 - 13.06
Ilu / Aksessuaarid
The Body Shop

Minisuuruses tooted 3=2. Pakkumine kehtib kuni 13.06.